wtorek, 22 lipca 2014

Lakier do paznokci w postaci naklejki REVLON

Witajcie :),

dzisiaj przychodzę do was z tutorialem, w którym pokaże wam jak nakleić na paznokcie lakier w naklejce. Ja akurat miałam naklejki z Revlona, które dostałam w prezencie, wy możecie użyć jakichkolwiek innych :). A więc zaczynajmy.


Do wykonania perfekcyjnych paznokci potrzebujemy:
* lakier do paznokci w naklejkach
* zmywacz do paznokci i płatki kosmetyczne ( po to aby odtłuścić płytkę paznokci )
* pilniczek do paznokci i patyczek do odsunięcia skórek ( ja swoje wycięłam wcześniej, a patyczek użyłam do wygładzenia naklejki przy końcach )
* bezbarwny lakier lub odżywkę do przemalowania paznokci po naklejeniu lakieru


1. Najpierw musimy poodsuwać i powycinać skórki.
2. Potem odtłuszczamy płytkę paznokcia zmywaczem.
3. Teraz możemy dopasować sobie odpowiedni rozmiar naklejki do wielkości naszych paznokci, zawsze można je trochę przyciąć, choć wydaje mi się, że są na tyle uniwersalne, że powinny pasować do każdego paznokcia.


4. Każda naklejka składa się z 3 warstw: pierwsza to przeźroczysta folia, którą odklejamy przed przystąpieniem do naklejania, druga to sama naklejka, a trzecia to papier do którego była ona przyklejona. 
5. Więc odklejamy wierzchnią folię, po czym odklejamy naklejkę i przyklejamy równo do paznokcia, następnie zaokrąglamy ją na końcu paznokcia i resztę usuwamy pilniczkiem, teraz musimy ja dobrze wygładzić aby nigdzie nie zostały bąbelki powietrza, co spowodowałoby szybsze odklejanie się jej.


6. Ostatnim krokiem jest przemalowanie paznokci bezbarwnym lakierem dla dłuższego utrzymania się :), po czym możemy cieszyć się ślicznymi paznokietkami ;)

I jak wam się podobają :) ?

Muszę wam powiedzieć, że te paznokcie robiłam w piątek, dziś jest wtorek i jak do tej pory nic się z nimi nie dzieje pomimo tego, że zmywam naczynia oraz sprzątam :), także jestem bardzo zadowolona, bo zwykły lakier po 2 dniach zacząłby odpryskiwać. Na pewno zakupie sobie kolejne opakowanie, niekoniecznie z tej samej firmy :).

Dajcie znać na dole czy też już używałyście tej metody i jak się u was sprawdziła :) ? I czy byłyście zadowolone z efektu :) ?

Buziaki :*

1 komentarz:

  1. paznokcie wygądają super :)
    http://xfitandfashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz i obserwację odwdzięczę się tym samym <3 !!!